Вихідними на центральній площі села Степанці відбувся благодійний ярмарок, на якому місцеві народні умільці, учні, їхні батьки і працівники комунальних підприємств, представники Степанецької сільської ради та жителі громади реалізовували своїх декоративні та кулінарних вироби для збору коштів на підтримку Збройних Сил.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

На виставкових столах були представлені вироби з ниток та паперу, декоративне мило, різноманітні кулінарні страви і багато іншого. Навіть не придбавши нічого для себе, кошти можна було внести у спеціальну скриньку.

У програмі заходу також були присутні концертні номери від співочого народного ансамблю «Роси» і сольних виконавців, а також молебень, проведений протоієреєм Сергієм.

До дійства долучилися сотні людей різного віку. Своїм масштабом та настроєм захід нагадав про мирні щасливі часи, але містив у собі важливі зміни: воєнна тематика пісень, деяких виробів та найголовніше – мета.

За декілька годин ярмарку вдалося зібрати понад 65 тисяч гривень! Ці кошти складуть частину необхідної суми для придбання дрону військовому підрозділу нашого земляка Андрія Дубницького. Рекордсменами збору стали:

I - КЗ «Степанецький ліцей»

II - Степанецьке відділення ДНЗ "Канівське ВПУ»

III - КЗ" Центр надання соціальних послуг Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаського району Черкаської області"

«Кожен внесок – крок до Перемоги! Це не просто гучні мотиваційні слова, це – реалії нашого часу. Підтримувати армію та життя України в тилу – наше головне завдання у будь-які часи, а особливо – у нинішні.

Дякуємо кожному, хто був задіяний у благодійному заході! Наші люди – неймовірні… Слава Україні!», - зазначено у повідомленні Степанецької громади.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що майже 13 тисяч гривень для ЗСУ зібрали на благодійному концерті у Каневі (фото).