У Каневі працюють над тим, аби запустити в роботу річковий порт. З карти портів України він зник після реконструкції у 2010 році. Нині ж в області здійснюють усе можливе, аби приймати судна та запустити річкові перевезення.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаської ОДА. 

Порт Канева повернеться до переліку діючих на карті портів України. Про це голова ОДА домовився із керівником ДП «Адміністрація річкових портів» Олександром Козловським від час зустрічі.

«Питання запуску річкових перевезень – комплексне, адже йдеться не тільки про обслуговування пасажирів, а й визначення перспективних маршрутів. Нині будівля, після останньої реконструкції, яка була ще 11 років тому, не має технічного паспорту і не може приймати сьогодні будь-які судна. Тож зараз працюємо над твирішенням усіх бюрократичних питань. Водолази вже обстежили дно. Нині фахівці готують потрібну технічну документацію. Також ми домовились про косметичний ремонт порту», – зазначив Олександр Скічко.

Усе це потрібно, аби відновити пасажирські перевезення Дніпром. На сьогодні в області напрацьовують дорожню карту запуску річкових перевезень.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що дегустація, конкурси, майстеркласи та фаєр-шоу – детальна програма «Kaniv Beer Fest».