Рішення «Про затвердження порядку надання одноразової грошової допомоги членам Канівського добровільного формування територіальної оборони громади із числа непрацюючих громадян на період воєнного стану» ухвалили члени виконавчого комітету.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Відповідно до розробленого механізму, одноразова грошова допомога на період воєнного стану буде надаватися членам Канівського добровільного формування територіальної громади із числа непрацюючих громадян.

Грошова допомога надаватиметься за рахунок коштів  передбачених у  бюджеті міської територіальної громади на виконання міської комплексної  програми «Турбота» у розмірі  10000 тисяч гривень. Підставою щодо надання відповідної допомоги є заява громадянина на ім’я міського голови.

До заяви  надаються наступні документи:

  • копія сторінок паспорта заявника у формі книжечки (1, 2 сторінки та сторінки з відміткою про реєстрацію місця проживання заявника) або копія паспорта заявника у формі пластикової картки типу ID-1 (лицьового та зворотного боку) разом із копією витягу з Єдиного державного  демографічного реєстру (витягом з реєстру територіальної громади) про реєстрацію місця проживання заявника (з пред’явленням оригіналу);
  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • довідка банківської установи з реквізитами банківського рахунку для виплати допомоги;
  • копія контракту добровольця  територіальної оборони. 

«Станом на 6 вересня до нас надійшло 20 заяв на отримання одноразової грошової допомоги», – зауважив начальник управління соціального захисту населення Анатолій Пилипенко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що понад 33 тисячі гривень для військових зібрали під час святкування Дня Канева (фото).