Партнерство поки стосуватиметься студентів, які здобуватимуть фах слюсарів з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики. Завдяки дуальній освіті вони матимуть унікальну можливість не лише отримати теоретичні знання, а й максимально зануритися у робочі процеси птахофабрики, оскільки навчальний план здебільшого складатиметься з навчання на виробництві та виробничої практики. Відповідну угоду про співпрацю нещодавно підписали директор підприємства Ольга Форостяна та директор навчального закладу Олена Волощенко.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівської птахофабрики».

Варто зазначити, що Канівське ВПУ один із потужних навчальних закладів області, що займаються підготовкою молоді за напрямом робітничих професій. Минулоріч тут відзначили своє 45-річчя і переконані, що історія лише збагачує та мотивує до розвитку. Нині в училищі навчаються понад 330 учнів, а підготовка здійснюється за 23 професіями починаючи від трактористів і аж до майстрів кераміки.

Розповідаючи гостям з МХП про навчальний заклад, директор Олена Волощенко наголосила, що нині тут велику увагу приділяють покращенню умов навчання: «Ми ніколи не стоїмо на місці, завжди рухаємося вперед! Поступово оновлюємо та вдосконалюємо матеріально-технічну базу, робимо ремонти, закуповуємо обладнання тощо. Більшість цього робимо власним коштом училища та зусиллями своїх співробітників. А все тому, що найважливіше для нас, щоб діти хотіли йти сюди навчатися, щоб тут вони мали необхідні можливості для здобуття якісних знань та вмінь. У підсумку це й буде ключовою складовою підготовки кваліфікованих працівників, які потрібні сучасному роботодавцю».

Стосовно ж дуальної освіти та співпраці з МХП, Олена Володимирівна наголосила, що це дуже перспективно й привабливо для училища, адже паралельно з навчанням діти зможуть побачити як влаштоване сучасне промислове виробництво, спробувати свої сили та в майбутньому мати можливість отримати робоче місце.

У свою чергу Ольга Форостяна відмітила важливість такого партнерства й для компанії:

– Переконана, що наша співпраця буде взаємовигідною для обох сторін. Для птахофабрики, тому що ми зацікавлені залучати на підприємство молодих перспективних спеціалістів, які прагнуть вчитися й ставати професіоналами. Й, звичайно, для училища, адже в особі підприємства ви отримаєте відповідального роботодавця для майбутніх випускників, який надає молодим фахівцям значні можливості для розвитку, а також гарантує гідні умови роботи та надійне партнерство.

На зображенні може бути: у приміщенні

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

На зображенні може бути: у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, офіс та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні

На зображенні може бути: 8 людей та люди стоять

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що підлітків Канівщини навчали сучасному кінематографу (фото).