Під назвою «RETROSPECTIVE» вийшов уже традиційний річний календар від «Урожаю» за участю співробітниць підприємства.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби підприємства.

Бухгалтерів, фахівців з питань оренди землі та майна, вагарів, ветлікарів та діловодів команда професіоналів перетворила на пані 20-40-их років минулого століття. 21 учасниця відчула на собі атмосферу тих часів, повністю перевтілившись у образ ретродіви. Одяг, зачіска, макіяж, інтер'єр – все це надзвичайно важливі деталі, які допомагали створити цілісний образ епохи.

Зокрема вбрання учасницям проекту замовляли у київській костюмерній, інтер’єром послужили черкаські готелі та магазини вишуканих меблів, для зйомки також було використано ретрокар ПЕЖО-301 1933 року виготовлення, люб’язно наданий ПСП «Ньютон». Для обкладинки календаря участь у фотосесії взяв директор «Урожаю» Олександр Воскобойнік.  За  його словами, мета створення такого календаря залишається незмінною – дати можливість кожній учасниці проекту відчути себе зіркою глянцевих журналів.

–             Участь наших співробітниць у подібного роду проектах – це насамперед їх мотивація. Таке перевтілення допомагає жінці повірити в себе, наповнитися приємними відчуттями радості та хвилювання, – коментує Олександр Воскобойнік. – Та найголовніше, що ми хотіли продемонструвати цим проектом, – це те, що в житті немає нічого неможливого. Можливо досягти будь-якої мети, але до неї треба йти впевнено і наполегливо.

Календар вийшов накладом 500 екземплярів, його презентували також для партнерів підприємства. Кожна з учасниць проекту отримала сертифікат на 2 000 грн від «Урожаю». 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 19-річний тракторист із Козарівки виграв «Рено Логан» від «Урожаю».