Працівники Управління стратегічних розслідувань спільно зі слідчим управлінням поліції Черкащини та за процесуального керівництва прокуратури області задокументували факт розтрати коштів місцевого бюджету  селищним головою одного із ОТГ Смілянського району. Триває досудове розслідування за статтями 191 та 366 Кримінального кодексу України.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію сектору комунікації поліції Черкаської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що сільський голова одного із ОТГ Смілянського району уклав договір на виконання робіт по капітальному ремонту будинку культури відповідно до якого мали виконати всі ремонтно-будівельні роботи по об’єкту згідно проектно-кошторисної документації. В подальшому діючи умисно, з метою заволодіння бюджетними коштами підозрюваний, шляхом зловживання своїм службовим становищем, підписав завідомо неправдиві офіційні документи, а саме акт приймання виконаних будівельних робіт з капітального ремонту будинку культури  зазначеного ОТГ. Під час перевірки фактичного виконання робіт встановлено, що роботи виконанні частково за значно завищеними цінами та об’ємами, чим було завдано збитків на суму  230 тисяч гривень.

На даний час особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення  передбачених частиною 4 статті 191 (Розтрата чужого майна, яке було ввірене особі, вчинене за попередньою змовою групою осіб у великих розмірах), та частиною 2 статті 366 (Видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. На даний час тривають слідчі дії та вирішується питання щодо обрання  підозрюваному запобіжного заходу.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за фактом розтрати бюджетних коштів на Канівщині зареєстровано кримінальне провадження.