Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх дотримання користувачами. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.

На сайті заборонені:

  1. Нецензурні вислови, ненормативна лексика, висловлювання порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.
  2. Будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і всіх учасників ресурсу.
  3. Агресія, погрози, образи та інше неповажне ставлення до учасників дискусії, редакції, авторів публікацій та осіб, що згадуються у публікаціях; публікація особистих даних громадян.
  4. Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.
  5. Реклама (не узгоджена з адміністрацією сайту), спам, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.
  6. Будь-які повідомлення і дії, що заборонені законодавством України.
  7. Не допускаються дискримінація та образи за національною, расовою, статевою, соціальною й релігійною ознаками; погрози по відношенню до інших користувачів, конкретних осіб або організацій, ущемлення прав меншин, порушення прав неповнолітніх.
  8. Сторінки сайту не можна використовувати для розміщення компроматів і як інструменти інформаційної війни конкуруючих організацій або окремих осіб. 
  9. Недопустиме використання сайта для поширення інформації з елементами реклами суб’єктів господарювання, товарів чи послуг; інформації, що містить спам, є частиною акції, під час якої вміщується велика кількість коментарів з ідентичним або схожим змістом («флешмоб»).
  10. У реєстраційних іменах та логінах не слід використовувати елементи адрес сайтів, серверів, зареєстровані торговельні марки, реальні імена (прізвища) інших людей, а також елементи ненормативної лексики.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст коментарів. Коментарі, що порушують правила коментування видаляються модератором.

Користувачам, які систематично допускатимуть у своїх коментарях зазначені порушення, доступ до сервісів сайту блокуватиметься адміністратором без додаткових попереджень та пояснень.