На Черкащині – великий внутрішньотуристичний потенціал. Щонайменше вдвічі може збільшитися кількість відвідувачів Черкащини за умови розвитку галузі, певен очільник області Олександр Скічко. У перспективі відвідувати область щорічно може до двох мільйонів туристів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОДА.

У цьому напрямі мають спрацювати й ОТГ, адже в селах та містах області чимало невідомих та цікавих для відвідин місць, які можна і треба популяризувати. Зручною область є для відвідин жителів столиці та Київської області. Адже завдяки програмі Президента України #Велике_булівництво та географічній близькості добиратися сюди стає все зручніше.

«За програмою #Велике_булівництво торік ми збудували достатньо серйозну кількість доріг – цьогоріч буде, сподіваюся, не менше, а, можливо, навіть більше. Завдяки інфраструктурній зручності, розвиток туристичної галузі стає більш реальним. Особливо внутрішній туризм і вже є інвестори, які готові інвестувестувати в нього. Це – додаткові робочі місця, податки, які йтимуть на розвиток громади, популяризація пам’яток та їх збереження», – відзначив очільник ОДА.

Більше того, запрошуючи зараз інвестора, в ОТГ розвиватимуть не тільки туризм, а й соціальну сферу завдяки бізнесу та його відповідальності перед громадою. Зі свого боку Олександр Скічко готовий популяризувати Черкащину всюди: на форумах, зустрічах, торгово-промисловій палаті. 

«Гроші в інвесторів є, нам же треба створити всі умови, щоб вони захотіли вкласти їх саме на Черкащині. Кожна місцевість нашої області може бути унікальною та цікавою для відвідин туристами. Треба захотіти їх представити назагал. Це – робота територіальних громад. На сьогодні у нас є реальна можливість збільшити потік туристів. За 200 кілометрів від нас столиця, де проживає більше 5 мільйонів осіб. 10% із них щорічно мають бути тут. І це лише з Києва, не кажучи про інші області», – наголосив Олександр Скічко.

Загалом в області депутати обласної ради підтримали програму розвитку туристичної галузі. На повну її планують запустити з березня.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що до кінця поточного року у Каневі планують добудувати Шевченківський культурний центр.