Канівська районна рада обрала нового голову, яким став депутат від ВО «Черкащани» Сергій Геращенко. 

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos». 
 
В ході сьогоднішнього засідання райради депутати розглянули одразу дві кандидатури на посаду очільника районного депутатського корпусу: Сергія Геращенка та Сергія Майстренка з РПЛ. 
 
Під час голосування, кандидатуру останнього підтримало лише 10 депутатів, тоді як за Сергія Геращенка проголосувало 18 районних обранців.
 
В ході обговорення, на підтримку Сергія Геращенка виступив депутат облради Володимир Братаніч, який знає кандидата ще з дитинства, адже як зауважив він сам, вони навіть сиділи за однією партою. 
 
За словами Братаніча, пан Геращенко гарний господарник, який зможе об’єднати всі політичні сили, присутні у райраді. 
 
Олег Лактіонов також виступив на підтримку кандидата від ВО «Черкащани» та розповів, що із Сергієм Геращенком він знайомий вже 15 років. 
 
«Він чудовий агроном, який вболіває за цю справу, і як найвищу відзнаку своєї праці, він отримав звання «Заслужений працівник сільського господарства». 
 
Натомість, депутат від БПП Микола Бабич висловив підтримку Сергію Майстренку, який, за його словами, зможе зробити все, щоб Канівщина процвітала. 
 
А от очільниця районного осередку РПЛ Ліліана Єщенко зауважила, що рішення про балотування на голову райради, Сергій Майстренко ухвалив без попереднього обговорення із однопартійцями, тому від них він підтримки не отримає. 
 
Також зауважимо про те, що перед обранням голови райради виступив депутат облради від ВО «Свобода» Володимир Волкович, який закликав не голосувати за колишніх регіоналів (Сергія Геращенка) та повідомив, що із відповідним зверненням виступив на обласній сесії, передбачаючи цю ситуацію.