Днями до Канева завітали представники Міжнародної благодійної організації «Чотири лапи», які протягом 2-х тижнів будуть проводити стерилізацію та вакцинацію безпритульних тварин.

Про це повідомляє  «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного благодійного фонду «Еко-центр».

Також у місті заплановано провести День волонтера – коли кожен із опікунів безпритульних тварин може позапланово привести тварину, якою опікується, на стерилізацію та вакцинацію проти сказу (31 березня та 7 квітня). Для цього волонтерам необхідно звертатися за адресою: м. Канів, база КП «Місто», вул. Енергетиків 100 (за приміщенням поліції), телефон для довідок 067-197-84-79 (контактна особа - Дмитро Шайдаров).

Крім того, представники організації будуть здійснювати навчання персоналу місцевого стерилізаційно-карантинного пункту.

«Відкрити відразу три пункти лише за півроку дії обласної Програми – у Катеринополі, Каневі, Золотоноші - вдалося завдяки гранту, який ми отримали від Фонду підтримки місцевих ініціатив Посольства Канади в Україні Canada Fund for Local Initiatives. Сьогодні ж, завдяки допомозі міжнародної благодійної організації із захисту тварин «Чотири лапи», Золотоношу, Канів та Катеринопіль буде проведено охоплено масштабним проектом стерилізації та вакцинації безпритульних тварин. Їх також буде обліковано та ідентифіковано шляхом встановлення у вухо бірки із ідентифікаційним номером», - зазначила президент Черкаського обласного благодійного фонду «Еко-Центр» Олена Литвинова.

Зауважимо, що напередодні приїзду до Канева представники організації стерилізували та вакцинували від сказу близько третини безпритульних тварин у Золотоноші (більше 100 собак).

«Крім стерилізації та вакцинації безпритульних тварин, у Золотоноші ми провели майстер-класи для студентів місцевого ветеринарного технікуму та уроки доброти для учнів місцевого ліцею», - констатувала директор ТОВ «Чотири лапи Україна» Олеся Лісчишина.