У Степанецькій громаді провели рейд із забезпечення контролю за сім’ями з дітьми та сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Відповідно до графіка відвідування сімей соціального ризику, комісією у складі начальника служби у справах дітей Степанецької ТГ Павла Кас’яненка, фахівчині із соціальної роботи Олени Афанасьєвої та поліцейського офіцера громади Віталія Степанця було відвідано сім’ї, що проживають в селах Степанці, Копіювата, Таганча, Дарівка, Мартинівка, Полствин та Малий Ржавець.

Під час рейду було обстежено умови проживання 8 родин, в яких виховуються 19 дітей.

З батьками проведено роз’яснювально-профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов'язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, ведення здорового способу життя, попередження нещасних випадків із дітьми, недопущення скоєння ними злочинів, попередження насилля в сім’ї, попереджено про особисту відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків відносно дітей.


 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що  порядок надання одноразової грошової допомоги непрацюючим членам Канівського ДФТГ у 2023 році затвердив виконком.