Представники ВО «Черкащани» повідомили про підміну списків членів ДВК у Канівському районі, попередньо звинувативши у цьому політиків від Блоку Петра Порошенка.

Про це пише черкаський веб-портал Прочерк, пише «Каnоs».

«У суботу зранку ми дізналися, що у Канівській ТВК були замінені списки членів ДВК, подані від «Народного фронту. Тому ми маємо консолідуватись і звертаємося до всіх політичних партій, щоб захистити чесний вибір кожного громадянина», – повідомив на прес-конференції голова Канівської районної ради, член ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Дмитро Шелест.

Про відповідний факт з ознаками порушення закону, як офіційний представник районної організації ВО «Черкащани» повідомив до міськрайвідділу міліції та управління СБУ Микола Фесенко. Він же написав скаргу про незаконні дії комісії у Канівську ТВК.

За його словами, всі 12 присутніх членів комісії із 16 погодилися, що підміна документів таки була.

«Ми виявили списки членів ДВК від районної організації політичної партії «Народний фронт», які не співпадали з оригіналами, поданими раніше. У поданні перші 5 сторінок і всі документи були підмінені на нові. Коли я запитав у голови і секретаря комісії, чому так сталося без відома районної організації партії, вони відповіли, що нічого не знають», – уточнив Микола Фесенко.

«Цікаво, що через деякий час у районній ТВК з’являється інша папка документів, без довідки про її прийняття і без доручення особи, яка ці документи надавала. Тобто виборчу документацію намагаються сфальшувати вдруге. Сьогодні слідчі беруть пояснення з усіх членів районної комісії», – зауважив Микола Фесенко.

За його словами, така напружена боротьба із порушеннями закону відбувається тому, що мова йде про 41 керівну посаду – голови, секретаря або заступника голови комісії.

«У матеріалах, які наразі вивчають слідчі, є докази того, що саме представники «Солідарності» займалися збором підписів і документів на «запасний варіант», – заявив Микола Фесенко.

В той же час, за словами голови Черкаської обласної ради і за сумісництвом першого номера у списку ВО «Черкащани» до облради Валентини Коваленко те, що відбувається у Канівському районі, є найвищим цинізмом пропрезидентської сили.