Рішення ухвалено в ході останнього засідання комісії ТЕБ та НС у п’ятницю, 11 вересня.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Цієї суботи – 12 вересня Канів відзначає 942 річницю від заснування міста, із цієї нагоди мав відбутися святковий концерт та благодійний захід на набережній Дніпра.

«Масштабних урочистостей, враховуючи обставини, ми і не планували. Лише невеликий концерт силами артистів міського відділу культури. Але тримали ситуацію на контролі, і були готові скасувати заходи, якщо ситуація загостриться. Учора стало відомо, що Канів - єдиний з Черкаської області - потрапив до «червоної» карантинної зони. Нові обмеження запроваджуються з 14 вересня, але влаштовувати масові заходи напередодні не є логічним. Відтак, всі заходи з нагоди Дня міста, зокрема, - концерт, благодійний захід та перегляд кінофільмів просто неба у рамках проведення кінофестивалю - скасовуються. На жаль. Вірю, що це не назавжди. І ми ще відзначимо разом день народження рідного міста. Але сьогодні ситуація, що склалася, мусить кожного задуматися над своїми діями. Що кожен з нас робить для того, щоб вийти з «червоної» зони?  Давайте більше берегтися і дотримуватися карантинних обмежень. Лише так ми зможемо повернутися до нормального повноцінного життя», - коментує Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі припиняють роботу школи та дитячі садочки, зупиняється рух громадського транспорту.