Канівський журналіст Валерій Рева взяв участь в ефірі шоу Савіка Шустера «Шустер LIVE».

Про це повідомляє «Kanos», посилаючись на сторінку журналіста в соціальних мережах.

Як відзначив в ексклюзивному коментарі нашому порталу сам головний редактор газети ВІКА Валерій Рева, завдяки участі у програмі Савіка Шустера, йому вдалося встановити потрібні контакти в студії аби винести на обговорення в прямому ефірі злободенні проблеми Канева та району.

Зокрема, ним було запропоновано включити в подальші програми «Шустер LIVE» дві теми: 1. «Порятунок Дніпра», із запрошенням до студії екологів та представників з профільного міністерства. 2. «Про «окупацію» Канівщини «їхньою рябою» - також із запрошенням відповідних представників державних структур на прямий ефір».

Тому, зі слів журналіста, «будемо сподіватися, що телевізійники не залишать без належної уваги ці пропозиції і уже незабаром вся країна матимемо нагоду публічно спостерігати за пошуком вирішення тих проблем, що на сьогодні хвилюють всю громаду Канівщини».

Відзначимо, щоп'ятниці у студію «Шустер LIVE» запрошуються вітчизняні та закордонні політики, представники керівних органів країни, громадські діячі, соціологи, політичні експерти для обговорення гострих суспільно-значимих тем.

Аудиторію самої ж студії складають або пересічні жителі України, що відібрані згідно всіх вимог соціологічної вибірки, або ж журналісти провідних регіональних видань.