З 00 год. 00 хв. 14 вересня ц.р. у Каневі запроваджується «червона» карантинна зона, що передбачає посилення протиепідемічних заходів - відповідне рішення було ухвалено в четвер, 10 вересня під час засідання державної комісії з питань ТЕБ та НС.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Відтак, відповідно до нових норм заклади освіти в Каневі: школи, дитсадки та позашкільні установи припиняють свою роботу з 14 вересня ц.р. Обмеження стосується  всіх закладів освіти, розташованих на території міста, в тому числі, Канівського коледжу культури і мистецтв та Канівського ВПУ.

Школи на цей час переходять на дистанційне навчання.

«Ми всі засмучені, звісно, але готувалися до цього. Дистанційне навчання – процес непростий. Є певні труднощі. Не кожен має відповідну техніку, але що зробиш, працюємо в нових умовах», - повідомила начальник відділу освіти Надія Голда та поінформувала, що серед школярів міста на сьогодні 5 хворих. Також діагноз COVID-19 підтверджено у двох вчителів.

«Карантинна зона вводиться на два тижня, після чого ситуацію буде переглянуто. Потрапили ми до «червоної» зони, оскільки за останні 2 тижні в місті захворіло 50 осіб», - повідомив керуючий справами Володимир Святелик.

Разом з тим, у Яблуневі, що входить до складу Канівської ОТГ, навчально-виховний комплекс продовжує працювати. Яблунів на сьогодні перебуває у «зеленій» карантинній зоні.

Під час сьогоднішнього засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на наступні 14 днів вступають в силу обмеження відповідно до Постанови КМУ №641 від 22 липня 2020 р, зокрема:

 

  1. Заклади освіти закриваються з 14.09 та переходять на дистанційне навчання.
  2. Громадський транспорт по місту припиняє свою роботу. Міжміське та міжрайонне сполучення працюватиме.
  3. Всі масові заходи до Дня міста скасовуються.
  4. Перевезення медиків організовується відповідно до потреб.
  5. Заклади громадського харчування припиняють роботу, дозволяється доставка.
  6. Припиняють роботу спортзали, фітнес-центри, заклади культури.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Канів увійшов до «червоної» карантинної зони – під заборону підпадають відвідування навчальних закладів та рух громадського транспорту.