Традиційні цьогоріч урочистості розпочалися з пішої ходи від площі Соборної до підніжжя Тарасової гори у обмеженому складі.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Біля пам’ятника Івану Підкові вони разом з Канівським міським головою Ігорем Ренькасом доєдналися до делегації керівництва області на чолі із заступником начальника Черкаської ОВА Олександром Шамраєм, першим заступником голови облради Романом Сущенком, а також начальником Черкаської РВА Валерією Бандурко та поклали квіти біля пам’ятника Івану Підкові.

Офіційні заходи продовжилися на Чернечій горі. Священнослужителі різних релігійних конфесій провели літію за упокій душі Кобзаря. Представники влади, громадськість, військові, депутати вшанували пам’ять Тараса Шевченка, поклавши квіти на його могилу.

«Українство піднялося на Чернечу гору не лише фізично, а піднімається до Тараса, до його духовних вершин і заповітів. Думаю сьогодні він нас чує і йому до душі, що українці борються проти ворожої навали, яка своїм багатовіковим наступом намагається знищити Україну. Саме сьогодні ми маємо неперевершену армію та критичну кількість українців, які зорганізувалися, стали на допомогу і відчули, що нині дійсно є шанс порятувати країну», - відзначила Валентина Коваленко.

Потому присутні мали можливість побувати на відкритті виставки заслуженого художника України Олександра Міловзорова та насолодитися виступами Національного академічного заслуженого народного хору України імені Григорія Верьовки. Цього дня на Тарасовій горі також виступала Черкаська капела бандуристів, яскравим був виступ Черкаського академічного заслуженого українського хору.

На зображенні може бути: 7 людей та текст

На зображенні може бути: 9 людей та текст

На зображенні може бути: 8 людей

На зображенні може бути: 7 людей

На зображенні може бути: 12 людей

На зображенні може бути: 1 особа

На зображенні може бути: 6 людей

На зображенні може бути: 5 людей

На зображенні може бути: 12 людей, дірндль та текст

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 9 людей та могила невідомого солдата

На зображенні може бути: 10 людей та базиліка Національного храму Непорочного Зачаття

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канівській громаді активно долучилися до відзначення Дня вишиванки (фото).