Пропозиція об'єднати весь район в єдину територіальну громаду є дискредитацією процесу децентралізації і недотриманням закладених законом нормативів.

Таку думку висловив екс-секретар Канівської міської ради Олександр Скорина, коментуючи суботні результати громадських слухань, які відбулись у Каневі і стосувались питання об'єднання територіальних громад району, інформує «Kanos».

На думку Олександра Івановича, Верховна Рада мала б взяти на себе відповідальність створити новий адміністративний устрій спеціальним законом, відповідно до розробленої фахівцями концепції під контролем Кабміну.

«У мене вже складається враження, що якщо ми не спроможні пересадити в буцегарні всіх, хто реально саботує і блокує розвиток суспільства шляхом реформ, то потрібно таким діячам, кожен з яких є «тормозом» розвитку, продати «вовчі квитки» мати будь-яке відношення до влади, встановивши їм персональні пенсії тисяч по 20 грн і заборону не лише займати будь-які посади в органах влади, але й брати участь у публічних заходах, включаючи громадські слухання. Для держави це буде значно дешевше, ніж нести втрати від діяльності такого чиновництва. А, враховуючи вид наповнення зали на фото при проведенні слухань, напрошується висновок про помилку в законі, який передбачає добровільну процедуру зміни адміністративного устрою. Верховна Рада мала б взяти на себе відповідальність створити новий адміністративний устрій спеціальним законом, відповідно до розробленої фахівцями концепції під контролем Кабміну. Як на мене, то краще не втрачаючи дорогоцінний час йти вперед, помиляючись і виправляючи помилки, ніж безпорадно топтатися на місці в безплідній демагогії», - резюмував він.

Нагадаємо, в суботу у Каневі відбулися громадські слухання на яких 37 зареєстрованих учасників проголосували за те, щоб міська рада на черговій сесії звернулася до 60-ти населених пунктів Канівщини із пропозицією об’єднатися у Канівську територіальну громаду.