На черговому березневому сесійному засіданні Канівської міської ради порушили питання скидання стічних вод у річку Дунаєць у центрі міста – вирішувати проблему планують на «круглому столі».

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

Під час звіту директора КП «Управління ВКГ» Володимира Цюкала, який відбувався на сесії Канівської міської ради, депутати вчергове порушили питання заміни кришок каналізаційних люків та скидання стічних вод в потік Дунаєць.

У відповідь на це Володимир Цюкало зауважив, що підприємство займається тільки централізованим водопостачанням і водовідведенням, а решта питань – не у їх компетенції.

«Така проблема в Каневі, дійсно є, і вона досить складна. Колись комісія вже збиралася і працювала з цього приводу. Було виявлено факти, що септики (локальна очисна установка, призначена для збору й очищення побутових і господарських стічних вод), встановлені в закладах громадського харчування поблизу Дунайця негерметичні, роками вони не очищаються, а забруднені води потрапляють в русло потоку. У приватному секторі часто просто замість вигрібної ями все виливається просто в річку. На мою думку, необхідно зібрати «круглий стіл» за участі як депутатів, так і фахівців і разом шукати шляхи боротьби з цими фактами», - резюмував міський голова Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що в області з’ясовують причину масової загибелі риби у річці Рось.