Представник Благодійного фонду «МХП – Громаді» Світлана Березань та депутат Черкаської обласної ради Євгеній Курбет передали сучасне покриття для підлоги для кількох кабінетів Канівської багатопрофільної лікарні.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на власну інформацію.

Сьогодні у Канівську багатопрофільну лікарню завітали представник Благодійного фонду «МХП – Громаді» Світлана Березань та депутат Черкаської обласної ради Євгеній Курбет, аби передати допомогу у вигляді покриття для підлоги, яке планують замінити у декількох кабінетах медичного закладу.

Євгеній Курбет звернувся до колективу лікарні та зауважив, що сьогодні лікарі перебувають на передовій боротьби із корона вірусною інфекцією та іншими захворюваннями, самовіддано виконують свій обов’язок, нерідко ризикуючи власним життям. «Суспільство повинно приділяти більше уваги працівникам медицини і ця допомога – лише початок співпраці з медикам Канівщини, яка обов’язково буде продовжена», - зауважив Євгеній Курбет.

Представник Благодійного фонду «МХП – Громаді» Світлана Березань відзначила, що фонд давно співпрацює із закладами охорони здоров’я, зокрема й Канівською багатопрофільної лікарнею, та опікується покращенням рівня забезпечення медичних закладів.

«Ми дякуємо за допомогу всім присутнім, які долучаються до оснащення Канівської багатопрофільної лікарні», - сказала головна лікарка медичного закладу Віра Шапошник.

Гуманітарна допомога здійснюється в межах нещодавно започаткованої співпраці Благодійного фону «МХП – Громаді» та Благодійного фонду «Міжнародна Асоціація Підтримки України».  Гуманітарна допомога з Німеччини надається громадам, що працюють на території присутності підприємств Групи МХП  безкоштовно. Послуги доставки гуманітарного вантажу до України узяв на себе Благодійний фонд «МХП – Громаді».   

Нове партнерство дасть можливість підтримувати заклади охорони здоров’я та освіти, громадські організації інвалідів, ветеранів війни та праці, дитячі будинки, будинки-інтернати та інші організації та установи, що утримуються за рахунок  державного чи місцевого бюджетів.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Ліплявому завдяки перемозі у конкурсі мікрогрантів від БФ «МХП – Громаді» встановили новий дитячий майданчик (фото).