Український мільярдер і власник ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Юрій Косюк причетний до організації в часи Майдану втечі з України рідних екс-президента Віктора Януковича.

Про це йдеться в програмі «Слідство.Інфо», повідомляє «Kanos».

Матеріал журналістів присвячений розслідуванню VIP-бізнесу Президента Петра Порошенка та його друзів, що пов'язаний з чартерними перельотами, які забезпечує компанія БІЗНЕС ЕІРЛАЙНС.

Зокрема, в переліку повітряних суден, які пропонує вище згадана компанія для чартерних перельотів «великих світу цього», є літак Airbus A318-112(CJ) Elite.

Останнім, по інформації в ЗМІ, і володіє український мільярдер Юрій Косюк, хоча формально, повітряне судно належить австрійській фірмі Avсon Jet AG.

За даними польського видання Gazeta Wyborcza, в день втечі Віктора Януковича з України, саме літак  Косюка злетів з аеропорту «Жуляни» в напрямку російського міста Сочі, а потім змінив курс та приземлився в Об'єднаних Арабських Еміратах в аеропорту Дубай.

Більше того, на його борту перебували близькі біглого екс-Президента, що й були доставлені з комфортом у теплу країну, подалі від України та українців.

Детальніше про все це, дивіться у відео нижче.