Служба безпеки України викрила посадовця Головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області, причетного до систематичного отримання неправомірної вигоди.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Управління СБУ у Черкаській області.

За попередньою версією слідства, держслужбовець категорії «В» вимагав гроші від приватних підприємців. За різні суми хабарів чиновник «гарантував» комерсантам прискорене оформлення фітосанітарних сертифікатів.

Правоохоронці затримали посадовця згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України у власному кабінеті після одержання частини неправомірної вигоди.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, фігуранту повідомлено про підозру.

Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для встановлення та притягнення до відповідальності інших осіб, можливо причетних до протиправної діяльності.

Операція проводилась спільно з поліцією під процесуальним керівництвом Черкаської обласної прокуратури.

May be an image of у приміщенні

May be an image of у приміщенні

May be an image of одна або кілька осіб та у приміщенні

May be an image of у приміщенні та текст «сбу служба безпеки украйни»

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині державі повернули земельну ділянку лісового фонду вартістю 3 млн грн.