Гроші, що у вигляді гранту отримав Шевченківський національний заповідник,  повертають назад.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію в. о. генерального директора Шевченківського національного заповідника Валентина Коваленко, опубліковану на «Суспільному».

«Грант ми виграли за сприяння Українського культурного фонду в межах конкурсної програми «Культура в часи кризи: інституційна підтримка», гроші зайшли вже, однак зараз вирішується питання із повернення коштів», – розповіла Валентина Коваленко.

За словами очільниці заповіднику, це пояснюють тим, що сталася помилка і що Шевченківський національний заповідник не мав права брати участь у цьому конкурсі, тому що це кошти з «ковідного» бюджету, які мали бути спрямовані на комунальні платежі, забезпечення охорони тощо.

«Пояснюють, що ніби-то ми не мали право виграти цей гранд. Тому що це кошти начебто були призначені не для реалізації нових проєктів. Це кошти з ковідного бюджету, які мали бути спрямовані на комунальні платежі. Зараз вирішується питання про повернення коштів», – зауважила в. о. гендиректора заповідника.

Відзначимо, що Шевченківський національний заповідник за сприяння Українського культурного фонду в межах конкурсної програми «Культура в часи кризи: інституційна підтримка» виграв грант. Завдяки отриманому гранту в Шевченківському національному заповіднику до кінця 2020 року планували реалізувати декілька проєктів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Шевченківський національний заповідник виграв грант на пів мільйона гривень.