Розпочали ремонтні роботи на відрізку автодороги у селі Мошни - Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію Романа Боднара у Facebook.

«Багато років дороги державного значення недофінансовувалась, зокрема ця ділянка останній раз бачила ремонт у 80-х роках.

Підрядна організація дає гарантію на 10 років. Якщо ж виявлять упродовж гарантійного терміну експлуатації об’єкта дефекти - підрядник нестиме відповідальність та виправлятиме недоліки за власний рахунок.

Розпочалися роботи із найбільш зруйнованої ділянки - від в’їзду у село зі сторони Канева і до центру села.

На ділянці км 45+800 – км 52+800 передбачено комплекс робіт: посилення основи дорожнього одягу, укріплення узбіч, влаштування зупинкових та посадкових майданчиків, встановлення нових автопавільйонів громадського транспорту; влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону на проїжджій частині, влаштування з’їздів з автодороги, нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, влаштування металевого бар’єрного огородження.

У 2020-му ми змінюємо підходи: вперше заздалегідь розроблятимемо ПКД, на що вже заклали кошти. Це дозволить наступного року не витрачати час на документацію, а одразу розпочинати із ремонтних робіт», - зауважив у своєму пості Роман Боднар.

Світлина від Роман Боднар.

Світлина від Роман Боднар.

Світлина від Роман Боднар.

Світлина від Роман Боднар.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині оформили близько 2,5 тисяч працівників після проведення заходів Управлінням Держпраці.