Житель Канівського району поніс адміністративну відповідальність за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння (ч. 3 ст. 130 КУпАП) у виді штрафу 40 800,00 грн. та 10 років позбавленням права керування транспортними засобами.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського міськрайонного суду.

До Канівського міськрайонного суду Черкаської області надійшов протокол про притягнення до адміністративної відповідальності 55-річного жителя району, який керував транспортним засобом ВАЗ 21070 в стані алкогольного сп’яніння та порушив п. 2.9 (а) Правил дорожнього руху України в зв`язку з чим його дії кваліфіковані за ч.3 ст. 130 КУпАП.  Вина даного громадянина підтверджується зібраними по справі доказами.

У судовому засіданні вину у вчиненні адміністративного правопорушення громадянин визнав повністю та щиро каявся.

Враховуючи вищевказане, суд визнав винним, жителя Канівського району, у вчиненні адміністративного  правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 130 КпАП України та наклав адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 2400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 40800,00 (сорок тисяч вісімсот) грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 (десять) років.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині директора товариства підозрюють у привласненні понад півмільйона гривень на ремонті доріг.