Рішення «Про утворення комісії по перевірці достовірностей відомостей, наведених у заяві осіб, що розмістили ВПО» ухвалили члени виконавчого комітету під час засідання виконавчого комітету.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

До складу комісії увійшли представники управління соціального захисту населення, відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення та відділу з питань житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергоефективності.

Відповідно до ухваленого рішення, комісія може щомісячно здійснювати вибіркову перевірку шляхом фізичного відвідування місця розміщення внутрішньо переміщених осіб з метою перевірки факту такого розміщення, його безоплатності, кількості розміщених осіб та умов їх проживання, документів, що посвідчують особу. За результатами перевірки складатиметься  акт достовірності наведених у заяві відомостей.

Додамо, станом на 2 жовтня у Канівській міській територіальній громаді зареєстровано 4160 внутрішньо переміщених осіб. З них – 318 осіб прибули до початку повномасштабного вторгнення.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для ветеранів на Черкащині відкрили безкоштовні ІТ-курси – перша група вже розпочала навчання (фото).