Члени правління Спілки підприємців Канівщини на своєму засіданні вирішили рекомендувати призначати нового очільника КП «Міський ринок» за результатами конкурсу та обмежити продаж алкогольних напоїв вночі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію голови Спілки підприємців Канівщини Володимира Коржова.

Правління Спілки підприємців Канівщини, яке відбулось 15.05.2018 року, запропонувало розглянути на засіданні виконавчого комітету наступні питання:

1. Призначення директора комунального підприємства «Міський ринок» провести після проведення конкурсу на посаду за конкретними вимогами: освіта, досвід роботи та пропозиції вдосконалення роботи підприємства. Вважаємо за доцільне таку практику призначення директорів комунальних підприємств поширити на подальше.

2. Підготувати за дорученням виконкому, згідно процедури підготовки регуляторних актів, проект рішення «Про заборону продажу алкогольних напоїв в закладах торгівлі міста Канева з 23-00 до 8-00» та надати обґрунтування позитивних та негативних наслідків прийняття такого рішення: зміна рівня злочинності по аналогії вже прийнятих таких рішень в інших містах, зміна надходжень до бюджету міста, думка громади міста та інші наслідки.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на «Міському ринку» планують провести аудит.