Новий татамі для проведення змагань з різних видів єдиноборств завдяки спонсорам з’явився у канівській «Спарті».

Про це журналістам «Kanos» повідомили у прес-службі ПрАТ «Миронівська птахофабрика», які допомогли спортсменам у його придбанні.

Ініціатива здійснення такого кроку належить представникам Всеукраїнського об'єднання «Черкащани».

Аби особисто оглянути спортклуб та ознайомитись з його роботою днями тут побував директор «Миронівської птахофабрики» Сергій Міщенко та секретар районної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Микола Фесенко.

 


Під час спілкування із головним тренером Станіславом Маланчевим стало відомо, що «Спарта» розпочала свою роботу 23 роки тому. З того часу всі охочі займаються тут абсолютно безкоштовно.

«Сьогодні навіть важко уявити скільки дітей та молоді успішно розвивало свої таланти у «Спарті» починаючи з 1994 року. Яскравим доказом тому є численні здобутки наших вихованців. Серед них – чемпіон світу з карате годзю-рю Олег Квітко, чемпіонка України з боксу та призерка Європи Інна Плотницька, а також переможці й призери з інших видів єдиноборств Сергій Осадчий, Антон Тимошенко, Юрій Ющишин та інші, – розповідає Станіслав Васильович.

 


Зараз у клубі займається понад 120 дітей різного віку. Крім того, аби не втрачати форму, сюди із задоволенням приходять і дорослі чоловіки.

Підтверджують слова тренера і самі вихованці, які відмічають його вмілу роботу та ентузіазм і наголошують, що наявність такого клубу у Каневі – це дійсно шанс для талановитої і наполегливої молоді заявити про себе у спорті.

 


Відзначив важливість розвитку спорту у Каневі і директор ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Сергій Міщенко: «Організовувати спортивне дозвілля для дітей, давати можливість їм розкривати свої спортивні здібності дуже важливо. А той факт, що тренування тут відбуваються безкоштовно, свідчить про справжню відданість спорту з боку його керівника Станіслава Маланчева. Переконаний, що турбуючись про майбутнє, такі заклади мають підтримувати місцева влада, благодійники та громадськість. Сподіваюсь, що й новий татамі дозволить «Спарті» зробити тренування ще більш ефективними».

 


На знак вдячності за допомогу Станіслав Маланчев вручив гостям подяки та повідомив, що незабаром татамі буде облаштовано на боксерському ринзі.