Черкаський журналіст розповів історію про те, як відомий радянський кіноактор облюбував відпочинок на Канівщині і як на це відреагував місцевий очільник міліції.

Зокрема, про це на власній сторінці у Facebook повідомив журналіст Андрій Кравець, пише «Kanos».

«Юрій Нікулін любив відпочивати… в Каневі на Черкащині. Знімав з родиною влітку декілька років поспіль хатинку на горі Монастирок, яка називається так через те, що колись тут був козацький монастир. Спускався з гори до Дніпра, зранку – на рибалку, вдень – покупатися й позагорати на пляжі із сином та дружиною. Намагався весь час проводити з рідними – кумедно те, що один з канівчан довго гордився тим, що його «лічно послав сам Нікулін» - коли він хотів підсісти до актора за столик у ресторані «Родень» - пригостити випивкою і попросити автограф… Виняток зробив лише для… канівської міліції – зустрівся з фанатами кінострічки «Мухтар, ко мнє!» у райвідділі, пожував з ними шашлики на острові Круглик посеред Дніпра. «Бурячиху» пробувать не захотів – у Каневі завжди пив вино «Чорний доктор», - поділився власною історичною поінформованістю журналіст.

Крім того, уже під час обговорення публікації на власній сторінці в коментарях, Андрій Кравець повідомив, що знайомий з даною історією ще з часів власної служби в МВС.

«Коли я був заступником начальника міськрайонного відділу МВС у Каневі, моїм наставником був екс-заступник начальника (вже на пенсії) Олександр Гнучий. Сам він тоді дізнався, що Нікулін «внадився» до Канева і організовував зустріч актора з міліцією», - резюмував журналіст.