Іменні стипендії для обдарованих та активних студентів. Таку закордонну практику втілив на Черкащині народний депутат України Владислав Голуб, обраний по мажоритарному окрузі № 197. З цією метою молодий політик відвідав  ДНЗ «Канівське вище професійне училище» та Канівський коледж культури і мистецтв УДПУ імені Павла Тичини, закликав студентів навчатися та взяв на себе відповідальність щомісячно підтримувати стипендіями найкращих.

Розпочав свою ініціативу із студентів Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. Продовжив її втілення у двох закладах Канівщини та Золотоніщини.

Владислав Голуб як молодий та результативний парламентар відстоює думку, що активну і цілеспрямовану молодь треба підтримувати, дослухатися до їх проблем, впроваджувати в життя їх раціональні і сміливі ідеї. Дати їм можливість долучитися до процесу державотворення країни. Але для цього потрібно не припиняти навчання та самовдосконалення.

«Я завжди вважав, що саме молодь є рушійною силою змін в нашій державі. Якщо проаналізувати історію України від років незалежності, то молодь завжди була в рядах активістів. Неважливо який напрямок професійної реалізації ви виберете: чи це ветеринарна медицина, державна служба, хтось піде в політичні процеси, але завжди варто бути проактивними. Бо коли ми починаємо змінюватися самі, то світ змінюється навколо нас. Саме тому маємо заохочувати молодь до здобуття нових знань, до самовдосконалення і постійного розвитку. Це роблю сам і закликаю молодь»,- із такими словами Владислав Володимирович звернувся до студентів закладів.

У кожному із двох закладів Канівщини рішеннями студентської ради чи педагогічним колективом обрано по п’ятеро стипендіатів, які отримуватимуть стипендію розміром понад тисячу гривень. Сама ж бесіда нардепа із студентами закладів пройшла у невимушеній атмосфері, обговорили чимало важливих тем, починаючи від свого закладу і закінчуючи загальнодержавною проблематикою.

Таке рішення політика підтримали в обох закладах, кажуть, це стимулюватиме студентів навчатися і дасть поштовх проявити свої знання. У Канівському коледжі культури і мистецтв сподіваються, що такі відкриті діалоги політиків зі студентами стануть традиційними. Свої враження від зустрічі заклад оприлюднив у соцмережі: «Владислав Володимирович розповів про відмінності систем освіти України та Англії, зазначивши, що молодь повинна бути готова до навчання впродовж життя, що на сьогодні важливими є навички онлайн навчання, знання мов. Молодий політик розповів, як важливо сучасній людині бути відкритою до спілкування, впевненою у собі, постійно самовдосконалюватися».