У приміщенні Степанецької бібліотеки розпочато ремонтні роботи для створення Центру розвитку особистості «STEPHUB».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

У рамках програми Майстерня сільських ініціатив - «Майстерня дій», в якій узяли участь учні Степанецького ліцею, наша молодь дізналася про усі складові успішної громади та сформулювала ідеї, які можна буде реалізувати.

Як приклад, проект «Центр розвитку особистості «STEPHUB», згідно якого, приміщення бібліотеки в Степанецькому будинку культури перетвориться у вільний простір, створений для всебічного розвитку особистості, інтелектуального самовдосконалення та гуманізації способу життя молодого покоління. Організація молодіжного простору дозволить молоді раціонально і з користю використовувати свій час, виявляти всі свої приховані таланти, відпочити в компанії однолітків.

Будівельники КП «Степ-Агробуд» та учні планують створити яскравий, динамічний та сучасний інтер’єр «Центру розвитку особистості «STEPHUB». Також згідно з проектом планується оновити меблі та книжкові полиці, закупити побутову та комп'ютерну техніку, забезпечити відвідувачів матеріалами для проведення семінарів та майстер-класів.

Проект «Центр розвитку особистості «STEPHUB» реалізується за підтримки компанії «Байєр» благодійною організацією БФ «Урожай-Громаді» в рамках конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за ініціативи голів ОТГ на Канівщині відкрили вже чотири відділення «Нової пошти».