Цієї суботи у Каневі відзначать 942-у річницю від заснування міста, однак у зв’язку із карантинними обмеженнями та стрімким збільшенням кількості хворих було ухвалене рішення скоротити кількість заходів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію очільниці відділу культури Оксани Труфанової.

Із огляду на стрімкий зріст кількості захворілих на коронавірус у Каневі останнім часом питання доцільності проведення масових заходів з нагоди свята вивчала комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Адже станом на 4 вересня загальна кількість підтверджених випадків інфікування вірусом COVID-19 складає 82 особи.

Враховуючи обставини, комісія ТЕБ та НС закликала організаторів утриматися від проведення масштабних святкувань, оскільки дотриматися всіх заходів безпеки при зібранні великої кількості людей, буде складно.

Організаційний комітет прислухався до рекомендацій та повідомив, що в суботу, 12 вересня на набережній Дніпра з нагоди свята відбудеться благодійний захід на підтримку онкохворої канівчанки Анастасії Кравченко та невеликий концерт за участі найкращих артистів міського будинку культури.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що зміна графіків руху громадського транспорту та скорочення програми масових заходів – у Каневі провели засідання по ТЕБ та НС.