Під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглядались такі питання: перевезення громадським транспортом в місті, готовність закладів освіти до карантинних обмежень, доцільність проведення масових заходів до дня міста.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського міського голови Ігоря Ренькаса.

Наразі закуплені антисептичні засоби та засоби індивідуального захисту для закладів освіти. Обладнуються місця для безпечного миття рук, закуплене рідке мило та ін. засоби. Доручено не допускати до навчання учнів, що перехворіли на ГРВІ без негативного результату ПЛР аналізу.

Графіки перевезень змінено для зручності діставатись до школи дітям.

Представники поліції прозвітували про контроль дотримання карантинних обмежень по місту та зазначили, що особового складу поліції наразі недостатньо, але вони докладають всі можливі зусилля для ефективної роботи.

Канівська ОТГ перебуває в зеленій карантинній зоні, але останнього часу збільшується кількість хворих на коронавірус. За постановою Кабінету Міністрів України № 760 від 26.08.2020 р. навіть в зеленій зоні існує обмеження для проведення масових заходів та дозвілля, тому заходи до Дня міста цього року будуть за скороченою програмою.

Канівська Держпродспоживслужба доповіла, що більшість захворювань на COVID-19 поширюється спочатку в сім‘ях та потім на підприємствах, де працюють члени інфікованих сімей, і це свідчить про нехтування заходів безпеки в карантинних умовах.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі виявили ще п’ятьох хворих на COVID-19.