Другий масштабний освітній проект Канівщини, який вдалося втілити спільними зусиллями громади та команди народного депутата Владислава Голуба – на стадії завершення. У Канівській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №6 з поглибленим вивченням іноземних мов триває капітальний ремонт – заміна вікон.

Про це розповіла керівник громадської приймальні народного депутата Владислава Голуба у м . Канів Олена Радченко.

«Здається ще зовсім недавно завершився проект із повної заміни вікон у Канівській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка №1. Кошти на його реалізацію у сумі 1 млн. 200 тис .грн. були спрямовані із державного фонду соціально-економічного розвитку за поданням Владислава Голуба. Це був наш перший масштабний проект, вболівали за якість матеріалу та робіт, за терміни виконання, за учнів та працівників школи, яким доводилося навчатись та працювати в умовах тривалого ремонту. Але ми бачили результат, і це надихало на нові проекти. І ось , вже сьогодні - на стадії завершення заміни вікон другий об’єкт - Канівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №6 з поглибленим вивченням іноземних мов»,- написала пані Олена на своїй сторінці у мережі «Фейсбук» після відвідин закладу.

За невтомну працю на користь дітей та за пильний контроль за якістю ремонтних робіт  дякує директорці навчального закладу Валентині Мартинович.

Світлина від Радченко Олени.

Світлина від Радченко Олени.

Світлина від Радченко Олени.

Світлина від Радченко Олени.

А поки місто з нетерпінням чекає оновленої школи, канівчани вже відчули опіку і турботу, своїми враженнями діляться у мережі «Фейсбук»: «Дякуємо. Тепер нашим діткам буде і тепліше, і затишніше, і безпечніше»,- пише завідувач відділення Територіального центру соціального обслуговування Канівського району Світлана Таірова. «Дякуємо всій команді Владислава Голуба за підтримку, опіку та реальну допомогу. Бачимо і відчуваємо, що всі справи доводяться до кінця. Турбота про наших дітей - ось це майбутнє, що очікує нас»,- такий відгук написала директор школи Валентина Мартинович.

Нагадаємо, за ініціативи Владислава Голуба Комітет з питань бюджету погодив розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 р. № 423, яким окрім інших об’єктів затверджено і проект з капітального ремонту Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №6 з поглибленим вивченням іноземних мов. Вартість цього проекту – 1 млн.100 тис. грн.