Адміністрація Управління ВКГ оприлюднила повідомлення про намір змінити тарифи та послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для бюджетних установ із 01.01.2024 року.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію адміністрації Управління ВКГ.

На підставі наданих уповноваженому органу розрахунків  економічно - обґрунтованих витрат,  витрати на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення складають: на водопостачання – 35,85 грн. (без ПДВ) за 1  м. куб. (з ПДВ – 43,02 грн.) , на водовідведення – 25,40 грн. (без ПДВ) за 1  м. куб.  (з ПДВ – 30,48 грн. ).

З метою зменшення фінансового навантаження для населення в умовах воєнного стану запропоновано уповноваженому органу встановити тарифи для населення на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2024 рік нижче ніж економічно - обґрунтовані, а саме залишити на рівні тарифів, які діють з 01.01.2023 року, а для стабільної роботи підприємства просимо передбачити відшкодування різниці в тарифах для населення, за рахунок компенсації з міського бюджету у порядку згідно до Законодавства.

Відповідно до розрахунків, та з врахуванням запропонованого планованого відшкодування різниці в тарифах для населення з міського бюджету, тарифи з 01.01.2024 року  по КП «Управління ВКГ»  планується встановити для наступних категорій споживачів в розмірах:

  1. 1Населення:

централізоване водопостачання:                                                     - 37,20  грн. за 1 м. куб.

централізоване водовідведення:                                                      - 26,40  грн. за 1 м. куб.

  1. 2Бюджетні установи :

- централізоване водопостачання:                                                  - 43,02 грн. за 1 м. куб.

- централізоване водовідведення:                                                     - 30,48 грн. за 1 м. куб.

3.Інші споживачі:

- централізоване водопостачання:                                                  -  43,02  грн. за 1 м. куб.

- централізоване водовідведення:                                                   - 30,48   грн. за 1 м. куб.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що проєкт  «Фітнес синергія» реалізували у канівській гімназії імені Івана Франка (фото).