Керівництво «Водоканалу» планує провести коригування діючих тарифів на послуги із водопостачання та водовідведення.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

Необхідність коригування тарифів викликана значним зростом тарифу на електричну енергію, зростом заробітної плати в зв’язку зі зміною з 1 грудня 2018 року мінімального прожиткового мінімуму для працездатних осіб та змінами до Галузевої угоди на 2017-2021 рр., збільшенням витрат на сплату податків в зв’язку зі зміною коефіцієнтів для розрахунку сплати за  користування надрами та збору за спец водокористування, а також зміною алгоритму розрахунку збору за спец водокористування та зростом вартості паливо-мастильних матеріалів на 12,5%.

Відтак, тарифи для населення та бюджетних установ на централізоване водопостачання планують встановити на рівні 19.02 грн. за 1 м.куб., а на водовідведення – 17,82 грн. за 1 м.куб.

Для інших споживачів вартість централізовано водопостачання складатиме 22,80 грн. за 1 м.куб., а на централізоване водовідведення – 21,42 грн. за 1 м.куб.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 14 календарних днів з дня публікації цього повідомлення за поштовою адресою: м.Канів, вул. 1 Травня, 27 або адресою електронної пошти: e-mail:  kaniv_vodo@ukr.net

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із 1 грудня вартість опалення для канівців зросте майже на 16%.