Подання прокуратури, яким передбачалося скасування рішення Канівської міської ради про призначення на посаду секретаря Сергія Ткаченка, не було підтримане депутатським корпусом.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На сьогоднішньому черговому засіданні Канівської міської ради депутати не підтримали проект рішення «Про розгляд подання заступника керівника Золотоніської місцевої прокуратури про скасування рішення Канівської міської ради від 24 грудня 2015-го року «Про обрання Ткаченка С.С. секретарем Канівської міської ради».

Після тривалого обговорення, яке тривало більше години, під час якого слово надавали заступнику керівника Золотоніської місцевої прокуратури Олександру Кириченку, представнику Сергія Ткаченка у суді Євгену Касічу-Пилипенку, депутатам міської ради Олександру Корнієнку, Олегу Калніболоцькому, та самому Сергію Ткаченку, пролунала пропозиція визначити долю відповідного проекту рішення шляхом таємного голосування.

Більшість депутатів підтримали цю пропозицію, тому після оголошеної перерви, обранці заповнювали бюлетені в оснащеній кабіні.

У підсумку голосування, виявилося, що відповідний проект рішення підтримали лише 11 депутатів, 10 обранців проголосували – «проти» та двоє утрималися.

Також заступник керівника Золотоніської місцевої прокуратури Олександр Кириченко зауважив, що прокуратура залишає за собою право на звернення до суду стосовно рішення міської ради.

Водночас депутатський корпус також не підтримав пропозицію голови регламентної комісії Юрія Гамалія стосовно відхилення подання та звернення до керівництва Генеральної прокуратури України стосовно перевірки діяльності місцевої прокуратури.