Трагедія, яка сталася вчора на комплексі «Авто-ріка», назрівала давно, адже річковий причал, як частина комплексу знаходиться в занедбаному стані, без будь-яких обмежувальних засобів, інформаційних знаків, покинутий напризволяще керівництвом цього комунального підприємства (КП «Авто-ріка») та канівською владою.

Про це пише на власній сторінці у Facebook директор КП «Туристично-інформаційний центр» Яків Прогнімак, пише «Kanos».

За його словами, як на верхній, так і на нижній частині причалу обмежувальний паркан вільно відчиняється, а в приміщенні комплексу «Авто-ріка» відсутній не те, що якийсь рятувальний пункт чи хоч якісь рятувальні засоби, але немає елементарного медичного пункту, який має бути на вокзалі.

«Єдина маленька табличка у верхній частині першої колони праворуч на вході до причалу не несе повної інформаційної складової, що купатися заборонено. На неї ніхто не зважає. Поліція, а тепер вже і новостворена Муніципальна поліція взагалі не контролюють цей об'єкт. МНС попереджає, але мало кого і чомусь неефективно. Дискусійне питання. Але загинула молода дівчина, дитина..., - емоційно зауважив Яків Іванович.

Повний текст поста Якова Прогнімака читайте нижче.