Днями у Броварах проходив чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів, в якому взяли участь понад тисячу спортсменів зі всієї України, зокрема й троє вихованців Канівської ДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Антона Тимошенка.

Про це повідомляє Kanos із посиланням інформацію тренера Антона Тимошенка.

Команда Кікбоксерів КЗ «Канівська ДЮСШ» під керівництвом тренера-викладача Антона Тимошенко в складі трьох спортсменів : Івана Стасюка 2006р.н., (2розряд з кікбоксингу), Дениса Юрченка 2007р.н., (2розряд з кікбоксингу) та Романа Бабінця 2007р.н., (2розряд з кікбоксингу); у складі збірної команди Черкаської області з Кікбоксингу ВАКО прийняли участь у чемпіонаті України з Кікбоксингу «WAKO» серед дітей, юніорів та старших юніорів.

Загалом у чемпіонаті України з кікбоксингу «ВАКО» прийняло участь понад тисячі спортсменів з різних областей нашої країни, спортсмени виборювали нагороди в різних розділах Кікбоксингу на татамі та в ринзі.

Канівські спортсмени змагалися на ринзі в розділі К-1 та завоювали призові місця, а саме:

- Іван Стасюк - срібний призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО 2023 року у ваговій категорії понад 91 кг, вікова категорія старші юніори,

- Роман Бабінець - бронзовий призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО 2023 року у ваговій категорії до 71кг, вікова категорія юніори,

-Денис Юрченко - бронзовий призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО 2023 року у ваговій категорії до 67кг, вікова категорія юніори,

«Загалом, це гарний досвід для наших спортсменів та гарний здобуток для всієї спортивної родини!!! Рухаємось далі за новими здобутками. Все буде Україна!!!», - зауважив у своєму дописі тренер Антон Тимошенко.

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 9 людей та люди стоять

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, у приміщенні та текст «W1ZARD Aиnлom Aиnлom M Light Conta»

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що турнір з міні-футболу провели у Каневі із нагоди відзначення п’ятої річниці заснування ФК «Родень» (фото).