У четвер, 30 липня відбудеться чергове засідання сесії Канівської міської ради.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на оприлюдненні проєкти рішень до чергового засідання Канівської міської ради.

Порядок денний заходу передбачає розгляд таких питань:

 1. Про звіт по виконанню бюджету міста за 2019 рік.
 2. Про надання одноразової грошової допомоги  Черняковичу Віталію Володимировичу.
 3. Про продовження дії Комплексної програми «Турбота» в межах Канівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.
 4. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2017 № 9 – 102 Про міську Програму «Фонд на виконання депутатських повноважень».    
 5.      
 6. Про передачу вартості виконаних робіт на баланс КП «Управління ВКГ» як внесок у статутний капітал.
 7. Про внесення змін до Програми організації та фінансування громадських робіт у 2018- 2020 роках, затвердженої рішенням Канівської міської ради від 21.12.2017 № 9-112 «Про хід виконання Програми організації  та фінансування громадських робіт у 2014- 2017 роках та затвердження Програми організації та фінансування громадських робіт у 2018- 2020 роках».   
 8.        
 9. Про надання матеріальної допомоги громадянам.
 10. Про внесення змін до рішення Канівської міської ради від 28.01.2016 № 2-26 «Про Програму розвитку земельних відносин в м. Каневі на 2016-2020 роки».
 11. Про затвердження гр. Михайленку В.О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у приватну власність, як учаснику бойових дій.
 12. Про передачу гр. Полішко Л.В. земельної ділянки у приватну власність.
 13. Про затвердження гр. Гудиму О.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у приватну власність.
 14. Про надання дозволу гр. Гриненку В.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі земельної ділянки у приватну власність.
 15. Про надання дозволу гр. Яремі І.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі земельної ділянки у приватну власність.
 16. Про надання дозволу гр. Шкляр І.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі земельної ділянки у приватну власність.
 17. Про надання дозволу громадянам Тумасовій А.О. та Гвоздовському І.М. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельної ділянки у спільну часткову власність.
 18. Про надання дозволу громадянам Макаренко А.Г. та Остапенко В.Г. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельної ділянки у спільну часткову власність.
 19. Про надання дозволу гр. Буряк В.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,6067 га, яка знаходиться в адміністративних межах Канівської міської ради (Яблунівський старостинський округ), с. Яблунів (за межами населеного пункту) для передачі земельної ділянки у приватну власність.
 20. Про включення в перелік земельних ділянок, по яких пропонується здійснити продаж права оренди, земельну ділянку по вул. 206 Дивізії (згідно схеми).
 21. Про поновлення договору оренди землі ФОП Олексієнко В.О.
 22. Про надання дозволу гр. Зубку З.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі земельної ділянки у приватну власність.
 23. Про надання дозволу гр. Калюжному І.О. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельної ділянки у спільну часткову власність.
 24. Про надання дозволу гр. Двигун Л.М. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельної ділянки у спільну часткову власність.
 25. Про надання дозволу гр. Точений М.Д. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельної ділянки у спільну часткову власність
 26. Про затвердження виконавчому комітету Канівської міської ради Черкаської області технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту по вул. 206 Дивізії, 10 та надання дозволу на укладання договору суперфіція з Підгайним Ю.В., Бондаренко А.О. та Бехом М.М.О. на земельну ділянку площею 0,0045 га по вул. 206 Дивізії, 10
 27. Про затвердження виконавчому комітету Канівської міської ради Черкаської області технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту по вул. Героїв Дніпра, 7 та надання дозволу на укладання договору суперфіція з Перебийніс М.М. на земельну ділянку площею 0,0037 га по вул. Героїв Дніпра, 7.          
 28.   
 29. Про передачу земельної ділянки в оренду ФОП Івановій Л.О.
 30. Про затвердження гр. Гладкову В.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у приватну власність, як учаснику бойових дій.
 31. Про надання дозволу гр. Басистому І.М. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельної ділянки у приватну власність.
 32. Про надання дозволу виконавчому комітету Канівської міської ради Черкаської області на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель по вул. Енергетиків, 81 (згідно схеми).
 33. Про припинення ПрАТ «Агротехсервіс» права постійного користування земельною ділянкою, затвердження ПрАТ «Агротехсервіс» проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок площами 0,0472 га та 5,9836 га по вул. Енергетиків, 245 та передачу земельних ділянок в оренду.
 34. Про припинення права користування (оренди) земельною ділянкою та дії договору оренди землі гр. Рахубі М.А.
 35. Про затвердження ПрАТ «Миронівська птахофабрика» технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності та внесення змін до договору оренди землі від 26.04.2007 № 040778600039.
 36. Про надання дозволу ТОВ «НАТАНІЕЛЬ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок /зміни цільового призначення земельної ділянки/.
 37. Про включення в перелік земельних ділянок, по яких пропонується здійснити продаж права оренди, земельну ділянку по вул. Енергетиків (згідно схеми).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що інспекторка Держпраці у Каневі проводить роз’яснювальну кампанію серед підприємців.