Центральна виборча комісія оприлюднила офіційні результати виборів міського голови Канева та депутатів Канівської міської ради.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на офіційний сайт ЦВК.

Так, відповідно даним, як і було оголошено раніше, перемогу на виборах здобув чинний міський голова Ігор Ренькас, набравши 3930 голосів. Відзначимо, що це складає всього 17,4% від загальної кількості виборців, які внесені до реєстру виборців у місті.

Крім того, на порталі комісії також з'явились офіційні дані щодо підсумків виборів до Канівської міської ради.

З них слідує, що за «Блок Петра Порошенка «Солідарність» на виборах депутатів міської ради проголосувало 1677 виборців, що склало всього 7,4% від загальної кількості виборців у місті, за Всеукраїнське об’єднання «Свобода» - 1208 виборців або 5,3% від їх загального числа у місті, за Партію ветеранів Афганістану - 1024 виборців або 4,5% (від кількості виборців у місті), за Радикальну партію Олега Ляшка - 808 виборців або 3,6% (від кількості виборців у місті), за Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» - 952 виборці або 4,2%, за Всеукраїнське об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» - 666 виборців або 2,9% (від кількості виборців у місті), за «Опозиційний блок» - 583 виборців або 2,6% (від кількості виборців у місті), за Партію Зелених України - 742 виборці або 3,3% (від кількості виборців у місті).

Решта політичних сил на виборах до Канівської міської ради отримали менше 500 голосів.