За збереження історії енергетики творець та хранитель Канівського музею антикварних електролічильників отримав подяку та ноутбук для роботи.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Черкаси обленерго».

Голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук завітав у Канів, аби ознайомитися із колекцією антикварних електролічильників та нагородити ентузіаста, який зібрав цей музей.

Так, хранителю музею, який зібрав у Канівському РЕМі унікальну колекцію раритетних електролічильників, Станіславу Пересуньку вручили за збереження історії енергетики подяку та ноутбук.

«Про цей музей дізнався, прочитавши статтю на сторінках сайту Товариства, і захотів познайомитися із його творцем і потиснути йому руку. Просто чудово, що серед нас є такі люди, як Станіслав Пересунько, які не тільки сумлінно працюють, але й не забувають зберігати історію», - зазначив Олег Самчук та доручив керівнику Канівського РЕМу створити умови для розвитку ідеї створення музею.

 «Дуже приємно, що і цей аспект моєї роботи не залишився без уваги. Новенький ноутбук – просто чудовий подарунок, бо мені доводилось працювати зі старезним ноутбуком, якому більше 10 років. А ще дуже гріє душу обіцянка голови правління про те, що за оберігання музею я отримуватиму 10-відсоткову надбавку. І якщо це справдиться, обіцяю, що сумлінно і чесно відпрацюю кожну копійку», - зазначив творець музею Станіслав Пересунько.

У підсумку, Олег Самчук підкреслив, що зробить все для того, щоб всі рідкісні та раритетні електролічильники, які знаходитимуть працівники Товариства у будь-якому куточку області, обов’язково поповнювали фонди цього музею.

Нагадаємо нещодавно ми повідомляли, що Міністр культури пообіцяв посприяти у завершенні будівництва Будинку культури.