В 5 (п’яти) кілометровій зоні Канівської ГЕС екологами та поліцейськими затримано браконьєра, який виловив за одну ніч більше 800 шт. риби мисиновими сітками.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію  начальника управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександра Познякова.

Так, 2 серпня 2021 року близько 4 години ранку під час проведення природоохоронного рейду інспекторами Черкаського Управління Держекоінспекції Центрального округу спільно з поліцейськими водного патруля РО ВО Управління патрульної поліції в Черкаській області на території Кременчуцького водосховища неподалік Канівської ГЕС виявлено громадянина, які за допомогою гумового човна та 3 мисинових сіток 28х28 мм виловив велику кількість риби.

При огляді виявлено та вилучено гумовий човен, заборонені знаряддя лову, якими правопорушник встиг виловити рибу видів: чехонь – 666 шт., судак – 27 шт., плітка – 21 шт., синець - 8 шт., плоскирка – 100 шт. Обрахована сума завданих збитків державі становить 110 тис. 211 грн.

За вчинення незаконних дій по вилову риби на громадянина складений протокол за ч.4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Грубе порушення правил рибальства).

На місце події викликана слідчо-оперативна група Канівського відділу поліції ГУНП в Черкаській області для встановлення обставин вчинення правопорушення. Незаконні знаряддя лову та човен вилучені для проведення слідчих дій. Риба передана на реалізацію до рибоприймального пункту з подальшим перерахуванням коштів до бюджету.

Враховуючи завдану істотну шкоду та значну кількість виловленої риби, вирішується питання про порушення кримінального провадження за ознаками статті 249 КК України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним.

На зображенні може бути: карта

На зображенні може бути: водойма

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

На зображенні може бути: стоїть та водойма

На зображенні може бути: їжа

На зображенні може бути: 1 особа, їжа та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині начальницю одного із відділень «Укрпошти» засудили за привласнення коштів.