Про неналежне виконання батьківських обов’язків до поліції повідомила бабуся. Дитину передали медикам.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

19 листопада на спеціальну лінію «102» від 61-річної черкащанки надійшло повідомлення, про те, що її 30-річна донька неналежним чином доглядає за своєю новонародженою дитиною. Щодня дня перебуває у стані алкогольного сп'яніння, тим самим наражає немовля на небезпеку.

За адресою виклику негайно прибули поліцейські ювенальної превенції Черкаського районного управління поліції, а також працівники соціальної служби у справах дітей та патрульні поліцейські.

З квартири чутно було дитячий плач, проте двері ніхто не відчиняв.

Правоохоронці встановили та викликали на місце співмешканця жінки, який мав доступ до квартири.

Зайшовши до помешкання, правоохоронці виявили жінку, яка у стані алкогольного сп’яніння спала на дивані, не реагуючи на плач своєї одномісячної дитини.

Поліцейські разом із працівниками соціальної служби у справах дітей одразу прийняли рішення вилучити дитину від матері та передати хлопчика до медичного закладу. Наразі його життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Відносно матері ювенальні поліцейські склали адміністративні протоколи за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) та ч. 1 ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні порушення.

На даний час Черкаською службою у справах дітей готуються документи до суду для позбавлення матері батьківських прав.

Правоохоронці звертаються до громадян не залишатися байдужими. Якщо ви маєте будь-яку інформацію про батьків, які злісно не виконують своїх обов’язків, просимо звертатися до найближчого відділення поліції чи телефонувати за спеціальним номером «102».

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

На зображенні може бути: особа, дитина, телефон та у приміщенні

На зображенні може бути: у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині затримали 23-річну наркодилерку, яка пересилала наркотики в іграшках та коробках із продуктами харчування (фото).