За сприяння президента Фонду гуманітарного розвитку України Наталії Заболотної канівські медики отримали 130 захисних щитків.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

До слова, Наталія Заболотна допомагає канівським медикам вже не вперше. У 2018 році за її сприяння лабораторія Канівської ЦРЛ отримала нове обладнання для проведення аналізів крові.

Цього разу від партнера форуму Ukrainian ID (що вже два роки поспіль проходив у Каневі) Іренеуша Дерека, за сприяння Наталії Заболотної, було отримано партію захисних щитків для медперсоналу.

Обладнання надійшло у понеділок, 27 квітня ц.р. Його особисто перевіряли Канівський міський голова Ігор Ренькас, головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник, головний лікар Канівського центру ПМСД Наталія Горьова та висловили слова вдячності за допомогу.    

«На жаль, нещодавно коронавірус дістався й славетного Канева. Звісно, майже усі нині потребують різного роду підтримки. Та найбільш вразливими перед загрозою інфікування залишаються лікарі! Канівський міський голова Ігор Ренькас зазначив, що для повного захисту медиків - сімейних лікарів, лікарів швидкої, медиків різних ланок «на передовій» не вистачає захисних масок (щитків). Я звернулася до Іренеуша Дерека, очільника компанії Plastics - нашого друга й партнера Форуму Ukrainian ID. І ось результат: 130 щитків вже в канівській лікарні!», - зазначила Наталія Заболотна.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що вже шестеро жителів Черкащини померли від коронавірусу.