Минулого року у Грищенецький навчально-виховний комплекс, що на Канівщині, були придбані і встановлені комплекти меблів для дошкільного закладу.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

Меблі закупили за цільові кошти, спрямовані нардепом цього округу Владиславом Голубом з державного фонду соціально- економічного розвитку. Але потім виявили ще одну проблему – потрібно було провести ремонт приміщення, бо стіни були у жахливому стані. Днями під час роботи на своєму виборчому окрузі нардеп відвідав заклад і передав директору сертифікат на проведення необхідних ремонтних робіт.

Помічник-консультант народного депутата Владислава Голуба у м. Канів Олена Радченко розповіла, що на початку цього року в березні місяці після того, як були встановлені нові меблі, Владислав Володимирович відвідав заклад і побачив жахливий стан стін у спальній кімнаті: від постійної вологи на них з’явилась цвіль, та й ремонт давно не проводили. «Ми не могли залишити це без реагування тому залучили спонсорські кошти, щоб привести у нормальний стан дитячий заклад»,- зауважив Владислав Голуб.

 Тепер педагоги обіцяють, що встигнуть провести ремонт до початку нового навчального року. Нагадаємо, народний депутат Владислав Голуб минулого року залучив на освітні проекти Канівщини з фонду соціально-економічного розвитку 1 млн.839 тис. грн. А цього року за поданням нардепа Кабміном спрямовано майже 2 млн. грн. на соціально-економічний розвиток Канівщини. Нині ці кошти - у процесі реалізації.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Конончанському НВК стартували роботи із облаштування спортивної кімнати.