Непрацюючі жителі Канівської міської територіальної громади, які є членами добровольчого формування територіальної громади (ДФТГ) та уклали контракт можуть отримати одноразову грошову допомогу у сумі 15 000 грн.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Рішення «Про затвердження Порядку надання одноразової грошової допомоги членам Канівського добровільного формування територіальної оборони громади із числа непрацюючих громадян на період воєнного стану» ухвалили члени виконавчого комітету у ході позачергового засідання у понеділок, 23 травня.  

Зауважимо, Канівська громада однією з перших розробила механізм виплати одноразової грошової допомоги для осіб, які вступили до лав ДФТГ та за якими зараз не зберігається основне місце роботи і середній заробіток. Ще на початку травня з цього питання було проведено ряд робочих зустрічей Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з профільними підрозділами та командирами ДФТГ. У підсумку вже до 5 травня ц.р. було розроблено механізм для виплат, який буде реалізовано через зміни, внесені депутатами до комплексної програми «Турбота».

Так, відповідно до розробленого механізму, грошова допомога на період воєнного стану буде надаватися членам Канівського добровільного формування територіальної громади із числа непрацюючих громадян, які зареєстровані в Канівській міській територіальній громаді.

«Ми дякуємо усім бійцям, які з першого дня стали на захист рідної землі. Нині всі розуміють важливість їх роботи, тому міська влада йде на зустріч тим членам ДФТГ, які на момент підписання контракту добровольця не мали основного офіційного місця роботи та втратили джерело доходу. Допіру не існувало механізму виділення одноразової фінансової допомоги для таких осіб. Проте ми знайшли вихід», ˗  коментує ухвалення відповідного рішення Канівський міський голова Ігор Ренькакс.

Загалом на виплати одноразової допомоги для бійців Канівського добровільного формування територіальної громади із числа непрацюючих громадян з міського бюджету заплановано виділити більше  1 млн.грн.

Для отримання допомоги керівництву ДФТГ необхідно зібрати у штабі пакет документів, які в подальшому передати до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради. До пакету документів входить:

  • заява на ім’я міського голови;
  • копія документа, що засвідчує особу заявника та витяг про реєстрацію;
  • копія ідентифікаційного коду заявника;
  • копія номеру особистого рахунку заявника та виписка з рахунку з реквізитами банківськоїустанови;
  • копія контракту добровольця територіальної оборони.

До слова, за членами ДФТГ, які мають постійне місце роботи зберігається середньомісячний заробіток, тому для них відповідна одноразова грошова допомога не передбачена.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Олександр Скічко показав, що вдалося придбати за кошти, які йому подарували на день народження.