Спільними зусиллями управління ЖКГ та екології з залученням техніки комунальних підприємств «Місто» та «Управління ВКГ» було здійснено прибирання стихійного сміттєзвалища, яке було розташоване навпроти знака Канів при в’їзді на територію Бобрицької ОТГ.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Виявити це сміттєзвалище допомогли небайдужі активісти. Саме вони встановили відеокамеру і задокументували кадри, які потім виклали у соціальних мережах.

Днями на територію сміттєзвалища прибули працівники управління ЖКГ та екології,  які в супроводі декількох одиниць техніки КП «Місто» та «Управління ВКГ» здійснили прибирання сміття. Окрім цього було перекрито заїзд до сміттєвалища, щоб попередити виникнення подібної екологічної проблеми в майбутньому.

«Сподіваємося, що в подальшому тут буде чисто, а громадяни будуть свідоміше ставитися до вивезення сміття», - зазначила очільниця управління ЖКГ та екології Тетяна Стадник.

Прокоментував ситуацію і начальник відділу екології та муніципального контролю Олександр Бронюк, який зазначив, що людина, яка створила сміттєзвалище, може притягуватися до адміністративної відповідальності. А робота відділу екології та муніципального контролю спрямована на виявлення, документування, опис таких «знахідок» і спрямування комунальних служб для їх ліквідації.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині кількість хворих на COVID-19 складає 4 022 випадків.