Для спрощення процедури залучення інвесторів у Каневі на базі комунального підприємства планують створити Агенцію із розвитку бізнесу та інвестицій.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

Під час чергового засідання робочої групи щодо розробки Плану місцевого економічного розвитку м.Канів до 2020 року у рамках проекту «Мери за економічне зростання», під час якого було запропоновано до реалізації проект зі створення  стартового майданчика для залучення інвестицій в туристичний бізнес.

Мова йде, зокрема, про проект облаштування прибережної зони від Канівської школи №6 до підніжжя Тарасової гори, площею 34 га. Концепція відповідного проекту – «Створення туристичного бізнес-простору  променад-парк  задля сталого розвитку громади м.Канів» отримала високу оцінку експертів у Європі та готовність продовжувати роботу щодо його реалізації.

Уже визначені ключові цілі досягнення результату, зокрема: стимулювання підприємництва через створення інституції підтримки їх розвитку; залучення інвестицій у розбудову сучасної туристичної та комунальної інфраструктури Канева; створення якісного культурно-історичного подієвого туристичного продукту державного рівня на території міста та його просування.

Також передбачається створення Агенції з розвитку бізнесу та інвестицій на базі комунального підприємства, яка стане  управляючою компанією на виділених попередньо землях, що значно спростить залучення інвесторів та подальше оформлення документів і до того ж землі як були, так і залишатимуться в комунальній власності.

«Фактично такими діями ми підготуємо стартовий майданчик для приходу інвесторів, які зводитимуть тут готелі та іншу туристичну інфраструктуру», - пояснила начальник управління економічного розвитку Олена Жорнова.