Відповідний проєкт з символічною назвою «Здоров’я пароль – скандинавська ходьба» днями тут презентували за участю представників Фонду «МХП – Громаді» та Миронівської птахофабрики, що спільно реалізують проект на Канівщині.
Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».
Як розповіли ініціатори – Михайло Фесенко, представник ГО «Рідна Черкащина» та Ілля Труфанов, очільник Агенції розвитку Канівської громади, проєкт спрямований не лише на спортивну активність та зміцнення здоров’я громадськості, а й на розвиток туристичного потенціалу міста та популяризацію його культурних та історичних пам’яток.
– В межах проекту ми підписали меморандуми про співпрацю з Шевченківським національним заповідником та Канівським природним заповідником. Таким чином поєднаємо спорт і туристичну ланку, – ділиться Михайло Фесенко.
Ілля Труфанов, у свою чергу, додає, що вони, як організатори, забезпечують для бажаючих необхідне обладнання та участь інструктора, а заповідники подбають безпосередньо за проведення екскурсій за участю своїх екскурсоводів.
Зауважимо, що всього в межах проекту було придбано 30 комплектів скандинавських палиць з амуніцією для різних погодних умов, розроблено маршрути для екскурсій, інформаційні буклети, а також залучено для консультацій інструктора.
«Скандинавська ходьба нині стає справжнім трендом, – прокоментувала менеджер Фонду «МХП – Громаді» Світлана Березань. – Цей вид спорту надзвичайно корисний для підтримки організму в здоровому фізичному стані. Лише уявити, під час ходьби задіяно 90% м'язів людського тіла, а це навіть більше, ніж під час пробіжки! Крім того, скандинавську ходьбу визнають справжнім антидепресантом, видом спорту, який бадьорить та заряджає позитивом».
Як зазначив Ілля Труфанов, цей вид активності охоплює найширші верстви населення та практично не має вікових чи інших обмежень: «Для всіх людей пенсійного віку, які забажають долучитися до скандинавського руху, палиці надаватимуться в безкоштовну оренду. Решта категорій сплачуватимуть абсолютно символічну плату за проведення власне екскурсій».
Додамо, що загальний бюджет проекту «Здоров’я пароль – скандинавська ходьба» склав трохи більше 80 тис. грн. З боку Фонду «МХП – Громаді» було профінансовано майже 30 тис. грн, що використали безпосередньо на придбання палиць, ще 21 тис. грн виділено з міського бюджету, а решту, а це близько 52 тис. грн, інвестували ГО «Рідна Черкащина», заповідники, а також Канівський коледж культури так мистецтв, які разом подбали про розробку маршрутів, підготовку аудіо-гіду, зйомку й монтаж промо-роликів, роботу інструктора та проведення навчальних тренінгів.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для навчальних закладів Бобрицької громади передали набори контейнерів для роздільного збору сміття (фото).
Дуркують люди!
В одній із громад вже ходили із цими палицями,а тепер корів на пасовища ними ганяють
Чим би дитя не тішилося – аби лише не згадувало про місцеву корупцію.