«Життя триває» – під таким гаслом у Каневі відбувся випускний вечір для вихованців Університету третього віку.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Університет третього віку – це вже як стиль життя, адже тут люди елегантного віку можуть з користю проводити вільний час, отримувати додаткові знання, ділитися своїми думками, розширити коло спілкування та інтересів і не старіти душею. Тож протягом цього навчального року студенти поважного віку безкоштовно отримували знання на чотирьох факультетах: «Позитивної психології», «Анатомії і фізіології людини», «Здорового способу життя», «Мистецтвознавства». Вони проходили у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування.

У святковий день щасливі та усміхнені випускники отримали сертифікати про проходження курсу навчання, подарунки та привітання. Завітали на свято і почесні гості – заступник Канівського міського голови Тетяна Жівотова та начальник управління соціального захисту населення Анатолій Пилипенко.

«Відчувати себе студентом завжди приємно, бо людина кудись рухається, розвивається, тож її життя продовжується. Цей соціальний проект він потужній ще й тим, що піднімає людей «золотого віку» і приводить сюди. Ви не замикаєтеся в собі, ви комунікуєте між собою, навчаєтеся. Тому хочу привітати вас із випускним та побажати миру, міцного здоров'я, благополуччя вам та вашим родинам», -  привітала випускників Тетяна Жівотова.

До поздоровлень приєдналася і директор терцентру Антоніна Петренка, яка звернулася до присутніх з проханням вшанувати хвилиною мовчання усіх загиблих під час війни українців та підкреслила, що попри всі події, які відбуваються в Україні, життя триває.

Потому святкування продовжилось за солодким столом та  співами, хоча студенти зібралися і не в повному складі. Присутні на святі отримали задоволення від довгоочікуваної ї зустрічі та позитивні емоції від спілкування.

Додамо, Університет третього віку відділення денного перебування територіального центру у Каневі працює вже восьмий рік. Наразі, навчання завершило 42 студенти. Вже у вересні університет плануєте розпочати новий навчальний рік.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 24-х метрове бурштинове «намисто перемоги» зібрали у Каневі (фото).